м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

Швейні машинки в Харкові

Порахуйте, скільки можна заощадити грошей і часу, якщо купити швейну машинку? У Харкові недорогу сертифіковану техніку для побутових потреб ви знайдете тільки у нас. Зверніть увагу на ціни і порівняйте з переплатами, які неминучі, якщо:

 1. купувати готове постільна білизна;
 2. звертатися до майстра по ремонту, щоб зробити маленьку сходинку;
 3. здавати штани або куртку на заміну застібки.

Всі ці нескладні операції може зробити будь-яка жителька Харкова, якщо у неї є швейна машинка. Чоловіки також легко навчаються управлятися з таким обладнанням.

Для творчості і бізнесу: всі моделі в «Швейна світі»

Для багатьох майстрів швейні машини стають початком успішного бізнесу. Одяг, домашній текстиль, чохли для автомобілів, м'які дитячі іграшки - невеликий перелік того, що ні пошьyoт автомат. Тут потрібна людина, а йому - надійне обладнання. Таке в Харкові вам доставлять з магазину «Швейний світ».

В нашій мережі, яка представлена у всіх великих містах України, ви знайдете швейне обладнання відомих брендів: Pfaff, Singer, Janome, Family, Brother, Husqvarna. Це популярні недорогі моделі, а також вдосконалені новинки для більш складних завдань:

 1. електромеханічні;
 2. комп'ютерні;
 3. швейно-вишивальні;
 4. для акуратної обробки краю виробу: оверлоки, коверлоки, распошивалки.

Якщо ви займаєтеся іншим видом рукоділля - в'язання, клаптева шиття, то машинки для печворку, квілтінга або в'язальні не потрібно шукати в іншому місці. Вони є в мережі магазинів «Швейний світ». Доставка швейних машинок по Харкову здійснюється протягом 1-3 днів.

Як вибирати машину для шиття

Вирішивши купити / оновити побутову машинку для шиття, попередньо зорієнтуйтеся, які функції будуть необхідні. Різні моделі відрізняються:

 • кількістю операцій;
 • видом рядків;
 • способом ходу човника;
 • комплектацією.

Керувати машиною просто, але потрібно уважно вивчити детальну інструкцію до неї. Перевірку і підготовку до роботи можуть провести перед доставкою. Кур'єр цього робити не буде.

Щоб машинка служила довго, як обіцяє виробник, не порушуйте правил експлуатації. З технікою, купленої у нас, ви досягнете хороших результатів у творчості та бізнесі.