Двохсотлітня історія бренду Singer тільки підтверджує надійність продукції компанії. За період свого існування швейна техніка пережила значні видозміни. Поліпшилася комплектація, удосконалилися функції, а також підвищилася швидкість виконання операцій. Сучасна швейна машина «Зінгер» здатна задовольнити потреби не тільки початківців швачок, а й досвідчених майстринь. Тому не дивно, що техніку купують як для домашнього використання, так і в невеликі ательє або майстерні.

Швейна машинка «Зінгер» є еталоном надійності і високої якості. Моделі займають лідируючі позиції в будь-яких рейтингах, що робить виробника впізнаваним в усьому світі. Тому якщо хочете купити практичну і зручну машину для пошиття одягу та інших текстильних виробів, то вибирайте бренд Singer. Прилад виправдає очікування, а тривала і плідна робота повністю компенсує витрати на покупку.

характерні особливості

Машина «Зінгер» має високу якість, надійність і великим функціоналом. Вона здатна працювати навіть з примхливими матеріалами (наприклад, трикотаж і денім). При цьому дозволяє створювати вироби, які не відрізняються від фабричних.

Модельний ряд бренду Singer представлений десятками приладів для пошиття, подрубки, прасування тощо. Одними з найбільш популярних машин для пошиття одягу та інших текстильних виробів є електромеханічні прилади, які здатні виконувати різну кількість операцій. При цьому вони не вибагливі у догляді, прості в експлуатації і не викликають складнощів в обслуговуванні.

Комп'ютеризовані машини «Сінгер» серій Brilliance і Confidence здатні виконувати від 30 до 98 швейних операцій. Вони оснащені механізмами, що забезпечують автоматичне вишивання. Це дозволяє створювати гарний декор вже готових текстильних виробів: одягу, серветок, наволочок і ін. Удосконалена швейно-вишивальна машина «Зінгер» серії Curvy має розширені можливості. Така техніка не тільки забезпечує повноцінне шиття речей, але і дозволяє створювати складну вишивку.

У нашому інтернет-магазині ви зможете також придбати з доставкою додому спеціалізовані машини Singer - оверлоки, распошивалки. Дані прилади мають специфічну комплектацію механізмів. Це забезпечує вузьке, але спеціалізований напрямок використання. Оверлоки застосовуються для обрізки і обробки країв тканин. Распошивалки Singer спрямовані на роботу з трикотажними полотнами, створюючи спеціальний еластичний шов.

переваги машинок

Інтернет-магазин «Швейний Світ» дає можливість купити техніку від компанії «Зінгер», яка має цілу низку переваг. До них відносяться:

  • гармонійне співвідношення ціна-якість;
  • стильний і компактний дизайн;
  • великий вибір опцій і комплектуючих;
  • тривалий термін експлуатації;
  • якісне прокладання строчок;
  • висока швидкість шиття;
  • інтуїтивно зрозуміла заправка нитки;
  • швидке налаштування.

Кожна модель підтримує функцію вшивання гудзикової петлі, перебуваючи в режимі автомат або напівавтомат. Для цього в комплектації присутня відповідна лапка. Вона дозволяє створювати певний розмір петлі, яка підходить діаметру гудзики. Оформити замовлення можна по телефону або додавши товар у кошик. Доставка здійснюється по Києву і всім регіонам України транспортними компаніями «Нова пошта» і «Ін-Тайм».

Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Які особливості швейних машин Singer?

Серед найважливіших особливостей швейних машин Singer варто відзначити не тільки їх безвідмовність та довговічність, а й сумісність з будь-якими типами тканин, в тому числі міцними, а також наявність у багатьох моделях ряду унікальних функцій. Наприклад, це вишивання гудзикової петлі в автоматичному чи напівавтоматичному режимі.

Скільки коштує швейна машина Singer?

Залежно від типу, комплектації і функціональних особливостей вартість швейних машин бренду в нашому магазині варіюється в межах від 2500 на електромеханічні моделі ( SINGER 1507 і SINGER TRADITION 2250 ) до 7600 гривень на комп'ютеризоване обладнання (наприклад, SINGER CONFIDENCE 7469 )

Які моделі комп'ютеризованих машин Singer найбільш популярні?

До числа найбільш популярних як для домашнього, так і для професійного використання швейних машин «Зінгер» з мікропроцесорним управлінням відносяться:

Всі вони представлені в нашому інтернет-магазині і доступні для покупки з доставкою в будь-який населений пункт України.

Чи можу я отримати консультації щодо вибору машинки Singer?

Так, в разі необхідності кваліфіковані фахівці нададуть відповіді на всі ваші запитання щодо вибору швейної машини для домашнього або цехового використання, підбору ниток і аксесуарів до них. Отримати необхідні консультації можна за вказаними номерами телефону.