Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

Політика конфіденційності

Інтернет-магазин «Швейний світ» (Виконавець) запрошує всіх до співпраці і пропонує якісні товари для шиття і рукоділля за найвигіднішими цінами. Ми забезпечуємо найкращі умови для своїх клієнтів і приділяємо велику увагу питанням конфіденційності та захисту особистих даних клієнтів нашого інтернет-магазину.

загальні положення

Дана політика регламентує порядок збору, обробки і розкриття персональних даних клієнтів, які надають їх при реєстрації на сайті. Користувач може використовувати сайт тільки за згодою з положеннями цієї Політики, яка розроблена на основі чинного законодавства.

Для забезпечення належної безпеки зберігання даних компанія використовує стандартні методи, а також антивірусне програмне забезпечення. Якщо користувач відмовляється від надання персональних даних, то він повинен скасувати реєстрацію на сайті в односторонньому порядку.

предмет політики

Предметом даної політики є встановлення правил проведення різних дій з інформацією про клієнтів нашої компанії.

Цілі збору персональної інформації

Дані користувачів збираються і обробляються з метою:

● якісного надання послуг;

● попередження шахрайства та інших протиправних дій на сайті;

● забезпечення максимальної зручності для клієнтів;

● для інформування про нові товари, умови акцій.

Користувач може погодитися отримувати повідомлення на Вашу електронну адресу або відмовитися від такої розсилки.

Способи і терміни обробки персональної інформації

Інформація про клієнтів зберігається протягом часу, необхідного для досягнення комерційних цілей компанії. Її поширення і передача іншим особам здійснюється в таких випадках:

● при офіційному запиті державних органів;

● для представлення інтересів компанії при судовому розгляді;

● при реорганізації або продажу компанії.

Виконавець може збирати інформацію про клієнта з соціальних мереж. Чи не зберігаються і не обробляються дані про банківські картки, які використовуються для оплати товарів на сайті.

Обов'язки сторін

Виконавець зобов'язується не передавати відомості про клієнтів третім особам, крім описаних вище випадків та відповідно до чинного законодавства.

Користувач має право ознайомитися з матеріалами, що включають особисті дані, внести виправлення, усунути помилки або припинити їх обробку. Для цього слід звернутися до фахівця по вказаному телефону. Користувач може редагувати власні дані, які знаходяться в його профілі.

Якщо користувач вирішить остаточно видалити свої дані, то подальше користування сайтом буде неможливим. Всі працівники, які мають доступ до особистої інформації користувачів, підписали угоду про нерозголошення даних, за що несуть персональну відповідальність.

Відповідальність сторін

За порушення положень даного документа всі сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Виконавець не несе відповідальності за дії користувачів і третьої сторони з персональною інформацією, отриманою на цьому сайті або інших інтернет-ресурсах.

Вирішення суперечок

Всі суперечки між сторонами вирішуються виключно в рамках чинного законодавства України.

Додаткові умови

Представлена політика конфіденційності може бути змінена, доповнена іншими положеннями. Оновлена версія документа публікується на сайті в спеціальному розділі. Всі зміни починають діяти після публікації на сайті. Користувачі заздалегідь не повідомляються про зміну або оновленні даної Політики.

В процесі реєстрації користувач підтверджує, що надані дані є точними і достовірними. Якщо у виконавця виникне підозра, що надані відомості не відповідає дійсності, він може закрити доступ до ресурсу або припинити надання послуг.

Всі положення поширюються на користувача з моменту його згоди на надання обробку персональних даних і діють до моменту, поки вони зберігаються на сайті.

Детальніше: https://shveinyisvit.ua/politika-konfidentsialnosti