Відмінні показники продуктивності роботи, відмінна якість і прийнятні ціни - ось основні показники, якими відрізняється швейна машина Pfaff. У числі моделей продукції - різні машинки, в тому числі і для вишивання, коверлок або аксесуари. Унікальні розробки компанії в поєднанні з німецькою грунтовністю і педантичністю дозволяють назвати швейні машини «Пфафф» одними з найбільш затребуваних в місті Києві. Жителі інших міст такої країни, як Україна можуть купити якісну швейну і вишивальну техніку в онлайн-магазині «Швейний світ».

конструктивні характеристики

На сучасному етапі бренд Pfaff пропонує рукодільниця різні види машинок для шиття і вишивання. У нас представлені машини електромеханічного типу серій Select і Hobby, використовувані в домашніх умовах. Також в каталозі присутній вишивальна техніка лінійки Creative і комп'ютеризоване обладнання серій Ambition і Expression, ціна якого цілком прийнятна. Ми пропонуємо функціональний коверлок, в якому поєднуються оверлок з п'ятьма нитками і Плоскошовні машинка.

Конструктивно продукція «Пфафф» представляє собою вироби з зносостійких матеріалів з ергономічним дизайном. Кілька запатентованих технологій бренду полегшують роботу кравчинь. У їх числі - система подвійної подачі матеріалу для гладкості швів і вертикальний човник для регулювання натягу ниток.

Ціни на продукцію, в тому числі і типу overlock, у нас оптимальні. Підібрати обладнання для домашнього та професійного шиття може будь-який житель міста Києва.

Переваги використання швейних машин Pfaff

Відмінною рисою машинок Pfaff є розширений функціонал, а також можливість використання різних технік шиття, обрізки, обметки тканини або вишивання на ній. Покупці оцінять переваги німецької швейної машинки, в числі яких:

 • якісні зносостійкі матеріали! Виробник зупиняється на алюмінієвих і вуглепластикових сплавах;
 • унікальні інновації бренду Pfaff. У їх числі - оверлок з декількома режимами обметки, швейно-вишивальний коверлок (понад 100 мотивів вишивки);
 • плавний хід рядки і висока швидкість шиття;
 • ергономічність і компактність техніки;
 • велика потужність обладнання;
 • можливість виконання ідеально гладких швів;
 • простота експлуатації - електромеханічну або комп'ютеризовану машину Pfaff освоїть навіть новачок.

Характеристики багатофункціональності та універсальності, якими відрізняються швейні або вишивання вироби, доповнює оптимальна ціна. Асортимент обладнання настольно широкий, що підібрати швеіние машини бренду Pfaff можна на будь-який смак і бюджет. Звертайтеся в інтернет-магазин «Швейний світ», і ви знайдете найкраще обладнання для шиття, ціна якого буде невисокою.

Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Скільки операцій здатні виконувати швейні машини Pfaff?

Кількість виконуваних операцій швейної машинки Pfaff, як і будь-який інший, залежить від її типу і функціональних особливостей. Устаткування початкового і середнього рівнів, наприклад моделі PFAFF SMARTER 130S або PFAFF ELEMENT 1050S , має від 10 до 30 операцій. Але просунуті комп'ютеризовані машини бренду здатні справлятися з більш ніж 400 операціями.

Чи є у вас доставка машин Pfaff по містах України?

Так, ми можемо відправити куплений товар в будь-який населений пункт України за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта». При оформленні замовлення до 13:00 він відправляється в той же день (крім вихідних). Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника.

Скільки коштує швейна машина Pfaff?

Торгова марка пропонує широкий вибір швейних машин як побутового, так і професійного рівня, вартість яких стартує від 3600 гривень для першої і від 16 500 грн для другої категорії, відповідно. В цілому асортимент дозволяє підібрати обладнання під будь-які фінансові можливості.

Які швейні машини Pfaff найпопулярніші у 2021 році?

До числа затребуваних швейних машин торгової марки належать:

 • ELEMENT 1050S - відмінна модель, щоб ознайомитися з обладнанням бренду;
 • SMARTER 140S - універсальний варіант для побутового застосування;
 • PASSPORT LINE 2.0 - модель з мікропроцесорним управлінням початкового рівня;
 • AMBITION 1,5 - комп'ютеризоване обладнання для професіоналів.

Всі ці машинки мають безліч позитивних відгуків, відрізняються надійністю і зручністю у використанні.