Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

Сервісний центр

Виробник гарантує відповідність товару параметрам, зазначеним в нормативних документах, а також за умови виконання споживачем відповідних правил експлуатації.

Покупець при пред'явленні гарантійного талона має право на безкоштовний ремонт придбаного товару протягом гарантійного терміну експлуатації.

У разі, якщо пошкодження товару викликано порушеннями правил експлуатації, зберігання і транспортування, встановлених виробником, ремонт проводиться за рахунок споживача.

Гарантія дійсна при дотриманні наступних умов:

  • наявності оригіналу гарантійного талона;
  • правильного і чіткого заповнення гарантійного талона із зазначенням назви моделі, її серійного номера, дати продажу, печатки та підпису продавця;
  • використання товару відповідно до вимог інструкції з експлуатації.

Сервісний центр залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні в разі ненадання вище зазначених документів або неповної, нерозбірливою, суперечливої інформації в них.

Не береться в гарантійний ремонт обладнання зі слідами ремонту або самостійного відкриття обладнання без належної позначки в гарантійному талоні. Умови гарантії не передбачають чистку швейної машини.

Гарантія не поширюється на дефекти лампи розжарювання, голки і приводного ременя, човника, пускачів, запобіжників, тонких дротяних виробів, градуйованих фолье, голкових пластин, човникових вставок, ножиць, петлітелей і т. Д.

Гарантія не поширюється на настройку і технічне обслуговування в період гарантійного терміну

Адреси сервісних центрів