Бренд BabyLock відомий із 1968 року, основна спеціалізація – виробництво оверлоків та коверлоків. Техніка відрізняється стабільно високою якістю, її постачають у понад 100 країн світу. Тепер придбати коверлок BABY LOCK можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні.

Коверлоки BABYLOCK

Японський коверлок цієї марки – це інноваційна швейна техніка, яка має багато опцій. Напівпрофесійні моделі поєднують у собі функції:

  • оверлока;
  • розпошивалки;
  • машинки з комбінованими рядками.

Функціонал сучасний, обладнання працює бездоганно, воно надійне, просте в управлінні. Якщо у вас досвід роботи з трикотажними та іншими тканинами, які розтягуються, невеликий, то така техніка підійде вам ідеально.

Серед корисних функцій:

  • система автоматичного натягування ниток. Вона гарантує ідеально рівний рядок, який можна отримати, навіть не маючи великого досвіду в шитті;
  • повітрострумна система заправки. Полегшує роботу з петителями. Технологію запатентовано компанією BABYLOCK. Все, що потрібно, – це завести нитки в отвір і натиснути важіль, а потім струмінь повітря, що з'явився, заправить їхні кінчики;
  • електронна педаль;
  • лапка, що замикається;
  • вбудоване сховище. Все, що потрібне для шиття, буде у вас під рукою.

Використання коверлок BABYLOCK – це зручність, якість та відмінний результат. Шов виходить рівним, не стягує еластичні тканини.

Швейна машина ручного стібка BABYLOCK

Це унікальна машинка японського бренду, яка робить стібки «вперед голку». З її допомогою вдасться створювати різні вироби в такій техніці, як печворк, квілтинг й ручне рукоділля. 

Незважаючи на те, що машинка робить всього один вид стібка та є досить великою, такі унікальні операції не здатна виконати жодна інша. З корисних налаштувань варто зазначити довжину стібка та відстань між сусідніми.

Техніка BABYLOCK – це завжди висока якість, зручність у роботі та довговічність. Замовляйте коверлоки та машинки, що імітують ручний стібок, у нас, і ви гарантовано отримаєте оригінальну продукцію японського бренду.

Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00