Швейна машина HUSQVARNA VIKING - відомий бренд швейної індустрії

Швейна машина HUSQVARNA VIKING - одна з кращих популярних і якісних машинок від шведського виробника. Цьому обладнанню дуже важко знайти рівних. Купити чудове пристрій для шиття ви зможете на нашому сайті shveinyisvit.ua.

особливості машинки

Компанія HUSQVARNA - першопроходець в виробництві машинок для шиття, оснащених обертовим човником, якісними знімними лапками, які не вимагають періодичної мастила. Обладнання оснащене вмонтованим дисплеєм-помічником і іншими сучасними функціями. Завдяки своїм різним можливостям швейні машини «Хускварна» зробили шиття ще більш легким і комфортним.

До основних переваг обладнання для шиття і вишивання фірми HUSQVARNA можна віднести наступні:

  • відмінну зносостійкість;
  • унікальний сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю в комп'ютерних моделях;
  • оперативний перехід з однієї функції на іншу;
  • подвійне підсвічування, за допомогою якої ви чітко зможете розгледіти найменші деталі;
  • великий асортимент додаткових аксесуарів, завдяки яким нескладно перетворити вашу звичайну машинку в професійну;
  • надання гарантійного талона.

У Києві розташовані чотири наших магазину, контактну інформацію про яких ви зможете подивитися на нашому сайті. Швейні машинки фірми «Хускварна» зможе собі дозволити кожен покупець, незалежно від його статків. Цей бренд випускає обладнання для шиття різної цінової категорії.

Вишивайте на здоров'я!

Крім швейних, в нашому інтернет-магазині ще можна придбати і вишивальні машини HUSQVARNA VIKING. За допомогою цього обладнання ви зможете створювати справжні витвори мистецтва, які оцінять ваші рідні та близькі. Вишивальну техніку відомого бренду використовують не тільки в домашніх, але і в виробничих масштабах.

Розумні вишивальні машини цієї марки самостійно визначають товщину тканини і автоматично виставляють натиск лапки на полотно. Також вони регулюють параметри рядків в залежності від виду матеріалу. Відповідно, автоматизовані і стандартні функції, такі, як заправка та обрізка нитки. Вишивальні машини забезпечують просту передачу зображення на полотно. Наш інтернет-магазин «Швейний Світ» пропонує величезний асортимент відмінного обладнання для шиття і вишивки за прийнятними цінами.

Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Який термін гарантії на швейні машини Husqvarna Viking?

Незалежно від моделі гарантійний термін використання швейного обладнання торгової марки Husqvarna Viking становить 2 роки з дня його покупки. У разі поломки техніки після закінчення цього терміну ви зможете звернутися з приводу її ремонту в один з наших сервісних центрів.

Чи є в каталозі обладнання Husqvarna Viking вишивальні машини?

Так, в асортименті продукції виробника присутні швейно-вишивальні машини. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені такі моделі, як DESIGNER TOPAZ 50 , DESIGNER RUBY ROYALE і DESIGNER DIAMOND ROYALE . Залежно від моделі вони мають від 9 до 16 автоматичних режимів виконання петлі, а також кілька сотень вбудованих дизайнів вишивки.

Як я можу оплатити швейну машину?

Оплатити замовлення в нашому магазині можна кількома способами, в тому числі:

  • готівкою або безготівковим розрахунком (при відвідуванні фірмового магазину);
  • післяплатою (у разі доставки замовлення «Нової поштою»);
  • за допомогою платіжного сервісу LiqPay.

Всі розрахунки проводяться в національній валюті України - гривні.

Що робити в разі поломки швейної машинки Husqvarna Viking?

У разі виходу швейної машини з ладу під час гарантійного періоду експлуатації її ремонт може бути виконаний в одному з сервісних центрів нашої компанії, з адресами яких можна ознайомитися за цим посиланням - https://shveinyisvit.ua/service.

Увага! Ремонт можливий тільки при наданні правильно заповненого гарантійного талона.