Бренд Janome - лідери продажів на світовому ринку

Пошиття будь-якого одягу залежить більшою мірою не від майстерності швачки, а від якості техніки, на якій відбувається смётиваніе елементів виробів. Janome - той прилад, який дозволить виконувати якісні рядки за відносно невеликий проміжок часу. Компанія Janome подбала про те, щоб споживач отримав не тільки високоефективне пристрій для пошиття одягу, але і недороге. Японський виробник дотримується співвідношення ціни і якості, тому машинка Janome стане вигідним придбанням.

Пошиття без проблем

Навчитися шити нескладно. Особливо якщо у вашому розпорядженні Janome. Такий пристрій завоювало довіру майстринь по всьому світу. Доведено на практиці, що прилад може тривалий час працювати без єдиної поломки. І це при регулярній експлуатації. Професійна збірка гарантує високу якість рядків. Тому купити швейну машинку Janome в Києві актуально як для побутового користування, так і для невеликого ательє. Кожен прилад включає в себе набір рядків, в які входять малі, оверложівающіе і декоративні. Створюйте шедеври разом з Janome.

Що ми пропонуємо

Захоплюєтеся шиттям і хочете купити побутової швейний прилад? Тоді у вас з'являється величезний плацдарм для вибору. Інтернет-магазин «Швейний світ» пропонує широкий асортимент продукції від компанії Janome. Каталог містить різні моделі:

 • електронні;
 • комп'ютерні;
 • електромеханічні.

Відрізняється кожна швейна машинка по функціоналу, параметрам, комплектації і вартості. У каталозі представлено близько 30 моделей, серед яких кожен зможе підібрати ідеальний для себе варіант. В наявності є прилади як для професіоналів, так і для початківців майстринь. Ми рекомендуємо Janome, так як пошиття - це справжня майстерність, яке стане корисним в кожному будинку.

Переваги купівлі швейної машинки Janome

Прилади від японської торгової марки воліють за їх надійність і великий функціонал. Наш інтернет-магазин пропонує купити машину Janome в Україні, що володіє такими перевагами, як:

 • потужний двигун, який гарантує ефективність і швидкість роботи;
 • надійне використання, що забезпечує тривалий термін експлуатації;
 • компактні габарити - багато моделей не потребують окремої поверхні;
 • прийнятна ціна, що дозволяє кожному обзавестися таким корисним пристроєм.

Зручні клавіші і перемикачі, підказки на панелі, докладна інструкція - все це не дасть розгубитися при пошитті текстильних виробів. Кожна машинка Janome є уособленням надійності і функціональності.

Замовляйте продукцію в режимі онлайн або телефонуйте за номерами, вказаними в розділі «Контакти». Доставка виконується в будь-який регіон України. Також можливий самовивіз в Києві.

Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Який тип човника використовується в машинах Janome?

В каталозі обладнання торгової марки представлені швейні машинки як з горизонтальним (наприклад, JANOME EXCELLENT STITCH 18A ), так і з вертикальним човником ( JANOME AMI 15 або JANOME 2020 ). Перші відмінно підійдуть для ремонту і пошиття нескладної одягу, а другі користуються попитом для реалізації більш складних завдань, в тому числі вишивання.

У чому особливість комп'ютеризованих швейних машин Janome?

Японська компанія Janome входить до переліку першопрохідців в сфері розробки і виробництва швейного обладнання з мікропроцесорним управлінням, а її продукція має такими важливими якостями, як:

 • наявність ЖК-дисплея;
 • повністю русифіковане меню;
 • вбудована USB-пам'ять;
 • присутність функцій декорування в стилі квіллінг і печворк.

Все це робить машини бренду особливо затребуваними на українському ринку.

Чи можна купити швейну машину Janome в кредит?

Так, наш інтернет-магазин пропонує можливість придбання швейних машин торгової марки Janome в кредит. Зробити це можна за допомогою послуги «Миттєва розстрочка» від «Приватбанку». Перед оформленням кредиту не забудьте дізнатися доступний вам ліміт за допомогою додатка або на сайті банку.

Яку модель з усієї кількості Janome вибрати?

Особливим попитом серед електромеханічних швейних машин торгової марки в українських покупців користуються моделі JANOME TC 1214 і JANOME AMI 10 , а популярними комп'ютеризованими машинами професійного рівня є JANOME MEMORY CRAFT 350E і JANOME SEWIST 780DC .