м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 10:00 - 16:00 Вівторок 10:00 - 16:00 Середа 10:00 - 16:00 Четвер 10:00 - 16:00 П'ятниця 10:00 - 16:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 15:00

Тканина тіар як виглядати привабливо

Серед споживачів і працівників швейних салонів тканину тіар називає костюмної. Адже саме для пошиття цього одягу її і застосовують. Ця тканина відрізняється строгістю і елегантністю. Носити речі з Таїра досить комфортно, а також і не потрібно постійно чистити. Під час прання і прасування матеріал досить легко обробляється і не вимагає особливих методик. Використовувати одяг можна з джинсами, вельветом, а тому костюм прекрасно підходить для роботи в офісі або для прогулянки по місту.

Властивості і склад

Головною особливістю матеріалу тіар вважається те, що при його виготовленні використовується синтетика, натуральні волокна і штучні. Звідси і виникають її унікальні властивості:

  1. Поліестер є головним компонентом. Його використовують в кількості 40%. Завдяки цьому матеріалу одяг набуває досить високий рівень міцності. Речі використовуються протягом тривалого періоду часу, а при контакті з сонячними променями не помічається помутніння квітів.
  2. Використовується також і шерсть, яка становить до 30% всього виробу. Зазвичай вихідною сировиною є пряжа від деяких порід овець і кіз. Тому отримана одяг має щільну структуру. У ній завжди відчувається тепло і комфорт.
  3. Віскоза або тканину на її основі. Це волокно визнано всіма світовими виробниками одягу, як саме натуральне. Отримують його при обробці деревини спеціальними методами.
  4. Еластин. Ця складова частина дозволяє одязі купувати деяку безформність (в обмеженому сенсі). Тому одяг так ефектно облягає фігуру людини.

правильний догляд

Незважаючи що тіар вельми невибагливий матеріал, за ним також необхідний особливий догляд. Пояснюється це наявністю натуральної вовни.

Прання одягу відбувається при використанні виключно прохолодної води - до 30 градусів за шкалою Цельсія. Обов'язково потрібно переконатися в тому, що пральний порошок підібраний м'який. Якщо підвищити температуру води, то після прання можна спостерігати поширений негативний ефект - усадку.

Також, після прання одяг не рекомендується віджимати. Вона може втратити свою початкову форму.

Процес сушіння відбувається в розгорнутому вигляді. Заборонено розміщувати одяг поблизу обігрівальних приладів, а то наші люди компоненти можуть втратити свої властивості.

Так як матеріал рідко піддається утворенню складок, тіар дуже рідко піддається процедурі прасування. Якщо і з'явилася необхідність його використовувати, то краще за все не доводити праска до високого значення температури.