м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 10:00 - 16:00 Вівторок 10:00 - 16:00 Середа 10:00 - 16:00 Четвер 10:00 - 16:00 П'ятниця 10:00 - 16:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 15:00

Плащівка і її застосування

Практично з самого початку історії людства, у нас виникає необхідність у використанні якісного одягу, яка змогла б захистити нас від негоди. Особливо сприйнятливі ми до дощу і вітру. Поступово ми використовували найрізноманітніші матеріали. Поки один з Портнов не винайшов плащевку. При цьому захисний одяг придбала модний основу.

Види і застосування

Практично кожна плащівка на сьогоднішній час може поділятися на окремі категорії за видом використовуваної просочення і основі. Найпоширенішими сьогодні вважаються:

  1. Мілка. Зазвичай для виготовлення подібної плащової тканини використовується молоко. Насправді нічого спільного зі звичайним продуктом харчування ця речовина не має. Воно має лише подібність за кольором. Головною відмінністю якістю вважається те, що тканина пропускає повітря, але стійкий до вітру.
  2. Камуфльований. Це суміш синтетично і бавовняних волокон. Зазвичай вона використовується з метою захисту мисливців і рибалок від негоди.
  3. Таслан. Це матеріал, який виготовляється з поліестеру і при цьому має специфічний малюнок. У деяких випадку допускається використання додаткової просочення, за допомогою якої усувається ймовірність утворення бруду між волокнами.
  4. Мембрана. Цей матеріал, який відрізняється від своїх найближчих аналогів істотно поліпшеними захисними властивостями. Зазвичай її використовують для створення одягу, яка підходить туристам.

способи догляду

Важливо розуміти, що навіть за такої невибагливої тканиною, як плащівка, необхідний особливий догляд.

Відмітною якістю подібного процесу є те, що матеріал стійкий до будь-якої пранні. Після остаточного процесу висушування він не стягується. Але, найкращим варіантом очищення є ознайомлення з етикеткою. На кожному елементі одязі з плащової тканини є ярлик, де вказані рекомендації з очищення тканини.

Варто все ж запам'ятати кілька простих рекомендацій, які знадобляться будь-якій господині. Насамперед прання плащової тканини здійснюється виключно при температурі не вище 40 градусів за шкалою Цельсія. При цьому забороняється використовувати пральний порошок з навіть невеликим вмістом хлору, будь-які кондиціонери і відбілювачі. Гладити вироби з матеріалу можна лише при температурі праски не більше 110 градусів. У момент прання в машинці, найкраще виставити дбайливий режим.