м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 10:00 - 16:00 Вівторок 10:00 - 16:00 Середа 10:00 - 16:00 Четвер 10:00 - 16:00 П'ятниця 10:00 - 16:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 15:00

Велика розмаїтість видів бенгаліна

Вперше матеріал бенгалін з'явився в 19 столітті. Його назва радує слух кожного майстра і навіть недосвідченого в швейних справах людей. З тих пір істотно збільшилася кількість видів, а сама тканина під цим найменуванням істотно відрізняється в сучасному світі. Проте, його головні характеристики залишилися незмінними до сих пір.

Головні характеристики бенгаліна

Цей матеріал, як було сказано вище, може мати велику кількість видів. Вони можуть створюватися як з синтетичного, так і з природної сировини. Тому кожен вид має свої особливі характеристики, які змінюються в залежності від способу виготовлення.

Якщо взяти, наприклад, бавовняний бенгалін, то його відмінними характеристиками стануть:

  1. Вироби, одержувані з цієї тканини, чудово піддаються драпіровці. Вони можуть мати найскладніші складки.
  2. Відрізняючи циркуляція повітря, дозволяє використовувати одяг навіть у найспекотніші дні.
  3. Навіть при сильному намоканні тканина зберігає свою міцність. Звичайно ж її можна порвати, але доведеться докласти деяких зусиль. При акуратному використанні прослужить тривалий час власнику.
  4. Тканина бенгалін прекрасно підлаштовується під температуру в навколишньому просторі. Якщо на вулиці або в приміщенні холодно, то матеріал зігріває, і навпаки.
  5. Високий параметр еластичності дозволяє зберігати форму навіть після важкого вечора.
  6. Бенгалін практично не піддається деформації.

Використання тканини

Залежно від виду бенгаліна визначається і спектр його застосування. Зазвичай матеріал використовується в легкій промисловості. Якщо використовується дорогий матеріал, основою якого є шовк, то часто можна зустріти з нього весільні або вечірні сукні, шарфи або хустки. Якщо в якості вихідної сировини використовувалася віскоза, то тканина використовується для створення повсякденних нарядів.

Вироби з бавовни можна зустріти практично в будь-якому магазині. Бенгалін використовується для пошиття дитячого одягу, верхній і нижній жіночій. А ось з вовни можна створити тільки верхній одяг. У більшості випадків використовується вона виключно жінками.

Нерідко бенгалін використовується як прекрасний засіб для створення різних аксесуарів, призначених для житлового приміщення. Тканина дуже специфічна, а тому до чищення одягу слід поставитися з особливою увагою.