м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 10:00 - 16:00 Вівторок 10:00 - 16:00 Середа 10:00 - 16:00 Четвер 10:00 - 16:00 П'ятниця 10:00 - 16:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 15:00

Як правильно шити подвійною голкою на швейній машині

Щоб скористатися подвійною голкою, у верхній частині вставляється дві котушки з нитками. Кінці останніх протягується в вушка перших і можна сміливо приступати до роботи. При цьому лінії будуть мати різний орнамент:

  1. Подвійна паралельна.
  2. Зігзаоборазная.

Якщо верхні нитки злегка натягнути, то зображення виходить ніби опуклим. Після перших випробувань рекомендується скористатися різнокольоровими нитками. Таким способом створюється воістину унікальний візерунок. Перед використанням на виробах, рекомендується спочатку потренуватися, так як машинка може видати зовсім інший результат, ніж передбачалося отримати.

Правила установки подвійний голки

Встановити цей виріб можна в будь-яку швейну машинку. Процес здійснюється тими ж діями, що і звичайна одиночна голка. Спіл направляється назад (від себе). Друга сторона, яка відрізняється округлою формою, навпаки, вперед - до себе. При цьому у кожної з котушок повинен передбачатися окремий штифт (це та частина, яка утримує котушку з ниткою). Якщо другий відсутня, можна самому його створити. Якщо на корпусі швейній машинці встановлена одна стійка, то де-небудь повинна обов'язково бути в комплекті і друга. Обидві використовувані нитки проводять в нітеводи. При цьому в верхні укладаються обидві, а далі розводяться по різних, розташованим в самому низу голок. Варто запам'ятати, що ліва нитка вкладається в ліву голку, а права в свою сторону.

Підготовка до шиття

Після процедури установки голок і заведення нитки, слід приготуватися до виконання робіт. Кращим варіантом стане установка ниток таким способом, щоб розмотування йшла в протилежні сторони. Ця особливість запобіжить сплутування ниток під час шиття. Якщо друга нитка відсутній, то другий кінчик голки залишатиметься порожнім. Як тільки нитки будуть просунуті, можна починати роботу.

процедура шиття

Рекомендується користуватися найменшою швидкістю. При цьому нитки будуть лягати рівномірно, і не будуть заплутується між собою. Якщо в самій машинці передбачена функція декоративних строчок, то можна сміливо починати експериментувати з подвійною голкою. Нею можна прикрасити одяг. З її допомогою виходить відразу два малюнки, які будуть накладатися паралельно. Якщо використовувати малого розміру голки, то другий малюнок буде нагадувати тінь від першого візерунка.