м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

З чого почати швейний бізнес? Поради початківцям

Нерідко вибираючи професію, багато людей бажають стати успішними системними адміністраторами або власниками фірм. Але, є й такі, які будуть раді скромною професії кравця, швачки або розкрійника. Якщо ви належите до числа таких людей, то вам слід знати, що крім роботи на місцевій фабриці з пошиття стандартної одягу, ви можете самі створити невелике ательє і працювати для себе. А ось чи зможе швейна справа прогодувати вас і вашу сім'ю?

Перші кроки

Коли бажання розпочати власну справу подолало ваші страхи, слід серйозно задуматися про майбутнє. Кожен бізнесмен, та й професіонал, бажає, щоб його підприємство розвивалося. Тому все частіше створюються філії по області, далі в країні і потім. Якщо пощастить, по всьому світу. Тому важливим кроком у цій сфері стане аналіз ринку або розгляд конкурентів в швейному справі за, припустимо, області. Це дослідження обов'язково знадобитися в подальшій роботі.

Другим кроком до досягнення мети стане складання бізнес-плану. Найчастіше це складний процес, який вимагає чималого уваги, особливо до дрібниць. Нерідко навіть найкращі і грамотні ідеї виявлялися провальними через зміну економічної ситуації в країні. В ході складання цього документа, вам варто звернути увагу на:

  • виділити фінанси на оренду приміщення;
  • купити нормальне працездатний швейне обладнання ;
  • подбати про надійних постачальників фурнітури і матеріалів.

На останньому етапі відкриття власного бізнесу вам варто подбати про звернення до державних установ. Найбільшою проблемою ля недосвідченого новачка може стати подача документації до податкових органів. Але, якщо уважно скласти всі заяви, перевірити заповнену інформацію, то найімовірніше у вас вийде хороший результат.

Чи дійсно одному краще?

В ході складання бізнес-плану слід врахувати ще один дуже важливий момент. Якщо ви бажаєте отримувати прибуток від вашого заняття, то вам обов'язково знадобитися помічник, а часом і ціла група найманих працівників. Під час найму намагайтеся звертати увагу не тільки на професійні навички, а й на психологічні. Скажімо, якщо ваш майбутній співробітник має намір негативно відгукується про ваше підприємство, то успіху свого бізнесі ви не досягнете. Тому найкращим варіантом стане пошук однодумців, які підтримають у важку хвилину.