м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 10:00 - 16:00 Вівторок 10:00 - 16:00 Середа 10:00 - 16:00 Четвер 10:00 - 16:00 П'ятниця 10:00 - 16:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 15:00

Які основні види тканин для весільних суконь

Основні види тканин для весільних суконь

Жіноче плаття, призначене для весільної церемонії, завжди виглядає дуже ефектно і привабливо. Середньостатистичні споживачі при виборі відповідного вироби в першу чергу вважають за краще звертати увагу на його дизайн. Тим не менш, не варто паралельно з тим забувати про вибір тканини. На сьогоднішній день існують найрізноманітніші види матеріалів, з яких можна пошити приголомшливе плаття на весілля.

Найпопулярніші види тканин:

  • парча;
  • тафта;
  • атлас;
  • органза;
  • шовк;
  • фатин;
  • шифон.

В якості альтернативи можна віддати перевагу мереживу і гіпюру. Мова в даній ситуації йде про дуже вишуканому матеріалі, який явно здатний сподобатися дуже багатьом представницям прекрасної статі. В такому випадку сама сукня необхідно шити саме з гіпюру. Потім весільний наряд можна оригінально прикрасити за допомогою різноманітних мереживних елементів.

особливості вибору

В обов'язковому порядку слід зазначити, що всі без винятку представлені вище тканини володіють своїми неповторними особливостями. Перед скоєнням вибору необхідно вивчити всі існуючі плюси і мінуси. Як приклад можна привести шовк, який є сильно мнуться матеріалом. Тканини, що характеризуються блискучим ефектом, призначені для того, щоб з оптичною точки зору збільшувати силует. Багато що в даному випадку все ж залежить від фасону, який дівчата вважають за краще підбирати індивідуально.

Де здійснювати покупку?

В даному випадку існує величезний вибір. Наприклад, оформити замовлення можна навіть в інтернеті. Правда, в такому випадку буде відсутня можливість приміряти весільне вбрання. Через це переважна більшість сучасних покупців віддають перевагу весільним салонам, де в обов'язковому порядку проводиться примірка і з'являється можливість візуально оцінити ефект.