м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 10:00 - 16:00 Вівторок 10:00 - 16:00 Середа 10:00 - 16:00 Четвер 10:00 - 16:00 П'ятниця 10:00 - 16:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 15:00

Переваги та недоліки тканини Бостон

Бостон, як матеріал, зазвичай використовується майстрами для створення верхнього одягу. Натуральний матеріал виготовляється з вовни. При цьому готовий виріб дозволяє надати одязі унікальних якостей і властивостей. На думку експертів, ні в якому іншому полотні подібних характеристик зустріти не можна.

Використовувані матеріали у виготовленні

В якості сировини використовується тільки натуральна шерсть. Для цієї мети береться гребінна тканину від мериноса. Саме цей матеріал відрізняється специфічною і потрібною довжиною, м'якістю, міцністю і мінімальним показником звалювання.

Пряжа скручується і зазвичай складається з мінімум двох волосся, які відрізняються значною тонкістю. Створюється готовий виріб виключно єдиним способом - саржевое переплетення. Завдяки цій особливості готовий виріб набуває необхідної рубцеву фактуру.

Далі полотно піддається процедурі фарбування. При будь-яких умовах, фарба тримається довгий час.

переваги тканини

Хоча переваги вовни давно всім відомі, через свого унікального створення, тканину бостон має чимало привабливих переваг:

  1. Низька проникність повітря. Саме цим і зумовлено застосування матеріалу в якості сировини для пошиття верхнього одягу.
  2. Захист від холоду. Завдяки специфічним особливостям вовни і щільному плетінню, бостон надійно захищає від проникнення холоду.
  3. Стійкість до зношування. Міцний матеріал відмінно переносить тривале застосування і витримує значні навантаження.
  4. Тривале використання. Особливість створення бостона дозволяє йому тривалий час використовуватися власником.

Якщо ж говорити про недоліки виробів з цього матеріалу, то насамперед слід виділити сприйнятливість до молі. Ці метелики дуже люблять вовняні вироби, а тому досить часто псують їх зовнішній вигляд.

При частому використанні і тривалому зберіганні, матеріал починає блищати. На виробах з'являється специфічний блиск, який, на жаль, не надає йому вишуканості. Проте, посилаючись на коментарі та поради фахівців з чищення одягу, таке явище досить просто виводитися з поверхні одягу. При цьому вартість засобів для очищення не надто висока, а з роботою можна справитися і в домашніх умовах. Достатньо лише мати мінімум побутової техніки та деяких інших інструментів.