м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

Головні переваги тканини Буклі з Франції

Безліч синонімом можна підібрати, описуючи особливості готової продукції з тканини букле. Але, навіть вони в повній мірі не здатні дати характеристику цього матеріалу. Високо цінується одяг з букле практично по всьому світу. І це не просто так.

Історія виникнення

Історія тканини букле мала. Матеріал був створений порівняно недавно, всього половину століття тому. Згідно хроніками, вперше на вироби з букле звернули увагу найпопулярніші модельєри планети. Матеріал успішно застосовується в роботах Коко Шанель, Жака Хейм, Маггі Руфф.

У 60-ті роки минулого століття популярність бере особливий крій і тканина, з якої створюються спідниці і жакети. Відразу ж після перших показів нових моделей, матеріал впевнена завойовує серця шанувальників моди. До їх пір багато людей віддають перевагу саме одязі з букле, а в минуле десятиліття нею і зовсім захоплювалися. У перекладі з французької мови назва тканини перекладається як колечко або завиток. Поверхня одягу, для пошиття якої використовується букле, нагадує незвичайний каракуль. Причиною тому є наявність специфічних завитків. При тактильному контакті можна відчути всю ніжність і м'якість виробів, а виглядає таке вбрання зазвичай громіздким. Проте, матеріал має відмінні еластичні властивості і відрізняється надзвичайною легкістю.

Головні якості букле

Головними перевагами сучасних виробів з цього французького матеріалу є:

  1. Простота в обробці. Матеріал ідеально підходить для освоєння техніки шиття новачками, так як текстура тканини приховує нерівні стежки.
  2. Виходить дуже м'яке і в деякій мірі пухке виріб.
  3. Готовий одяг підкреслює лінії фігури, а на дотик дуже м'яка.
  4. Букле дарує тепло тілу і можливість «дихати».
  5. Матеріал не мнеться, чим обумовлена його практичність.
  6. Щільність матеріалу дозволяє надійно захистити тіло від вітру і навіть невеликого дощу.
  7. Ідеально виходять ділові костюми, хоча підходить і для романтиків.

Єдиним істотним недоліком матеріалу вважається його сприйнятливість до появи затягувань. Всім, хто збирається використовувати одяг з букле рекомендується ретельно вибирати аксесуари, які не будуть мати гострих країв. Під час самостійного пошиття одягу слід приділити увагу тому, що матеріалу сипкі. Місця зрізів необхідно дуже швидко обробляти, використовуючи сучасний оверлок.