Цей матеріал відносять до синтетичних видів. Головною умовою його популярності вважається стійкість до зовнішніх погодних умов, а також дуже простий чищенні.
В процесі виготовлення тканини використовується полімерна нитка. Для отримання готової продукції, її переплітають. Цікавим фактом є те, що чим тонше використовувалася нитка , тим міцніше виходить вихідне полотно. Головною відмінністю від більшості штучних тканин є те, що матеріал практично не здатний пропускати повітря або вологу. А адже вони необхідні для комфортного використання одягу.
Якщо доторкнутися до цієї тканини, то можна відчути знайомі відчуття шовку. Причому відрізняється особливою тонкістю. Також, слід пам'ятати, що в більшості випадків вона створюється в більш темних кольорах. Цим і пояснюється її використання в сиру і досить брудну погоду.
Як можна зрозуміти з назви, перше полотно штучного походження надійшло з населеного пункту під назвою Болонья. Це містечко в Італії. Сьогодні цей матеріал можна зустріти практично в будь-якій країні світу.
Процес виготовлення на увазі використання капронового волокна. На його виворіт наносять специфічна сировина в два, а часом і три шари. При цьому:
Переваг у такого виробу з'являється дуже багато. Фахівці запевняють, що цей матеріал досить міцний і стійкий до пошкоджень через нього шиють одяг. Значними недоліками вважаються тільки відсутність потоку повітря і псування при контакті з сонячними променями.
Зазвичай з цього матеріалу прийнято створювати спеціальний одяг або ту, яка буде використовуватися в якості захисту від дощу чи іншої негоди. Чистка відбувається досить легко, і не вимагає особливих умінь.
дізнавайся першими про розпродажі та новинки