м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Пн. 9:00 - 16.00 Вт. 9:00 - 18.00 Ср. 9.00 - 18.00 Чт. 9.00 - 18.00 Пт. 9.00 - 18.00 Сб. 9.00 - 17.00 Нд. 9.00 - 15.00

Кращі швейні машинки з серії міні

До головних переваг швейних машинок, які відносяться до категорії міні, можна назвати наступні:

  1. Щодо гарна якість виконуваної роботи.
  2. Компактність.
  3. Зручність у користуванні.

Представлені в подальшому моделі вважаються найменшими серед існуючих аналогів. Їх функціональності абсолютно не відрізняється від моделей стандартного розміру.

Переваги та гідності

Крім компактності і простоти в роботі, швейні машинки міні володіють особливими параметрами, такими як робота від електричної мережі або батарейок і низька вартість. Такий апарат можна розмістити в будь-якому місці квартири, і він не буде займати багато місця.

Зазвичай в таких виробах монтують особливий механізм, що дозволяє вибирати режим швидкості. Залежно від звичок користувача, можна підібрати режим з ножним керуванням або з ручним. Обов'язковою умовою вважається наявність режиму шиття однієї або подвійний ниткою. Отримана рядок не має будь-яких видимих дефектів.

вибираємо бренд

Насамперед рекомендується оцінити власні можливості і по ним підібрати найбільш підходящого виробника. Варто пам'ятати, що у кожного з них є щось особливе в швейній машинці. Якщо скласти рейтинг брендів, то слід виділити наступні найменування та моделі:

  1. Janome My Excel W23U. Одна з найпопулярніших машинок в своїй класі. Горизонтальний човник сприяє швидкій чищенні вироби. Комфортність роботи обумовлена наявністю нетевдевателя. Близько 13 видів строчок дозволить обробити більше тканин.
  2. Brother LS-2125. Це електромеханічна швейна машинка, яка приводитися в дію за допомогою ножного управління. Їм же регулюється і швидкість проведення операцій. Їх кількість дорівнює 14 варіантів.