м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

Підготовка для шиття штор на швейній машинці

У сучасному світі практично кожна людина має власне захоплення, крім основної діяльності. На жаль, багато хто з нас не можуть виділити на нього час, але це вже зовсім інша історія. Хобі у вигляді шиття досить часто зустрічається серед жінок. Мотивується воно тим, що краще щось зробити власноруч, ніж купувати це в три рази дорожче в магазині.

Перші підготовчі роботи

Сьогодні ми спробуємо зрозуміти, як за допомогою звичайних кравецьких інструментів створити дійсно красиві і привабливі штори.

Для виконання роботи вам знадобитися невелика кількість різних пристосувань. Зазвичай їх можна відшукати в будь-якому будинку, навіть якщо у вас немає особливих навичок поводження зі швейними машинками. Тільки заздалегідь подбавши про їх підготовку, можна сміливо приступати до роботи. Спочатку, в більшості випадків, виходять штори не дуже привабливі і простенькі. Але, як тільки ви зумієте приборкати себе і скористатися отриманим досвідом, створити складні варіанти не складе особливих труднощів.

Для отримання дійсно якісного результату, досить потурбується про придбання нових виробів. Рекомендується купувати тільки якісні пристосування у перевірених постачальників.

Ось невеликий список того, що може знадобитися кожній людині при виконанні робіт:

  1. Швейний крейда, яким відзначаються окремі показники, лінійка або сантиметр.
  2. Швейна машинка і набір голок до неї.
  3. Нитки. Найкраще підібрати універсальні.
  4. Ножиці і інші предмети для розкрою.
  5. Інструмент для створення маркерів.
  6. Спеціальні шпильки.

Процес виконання робіт

Після того, як всі предмети були заздалегідь розкладені на робочому місці, вам доведеться підібрати тканину для майбутніх штор, якщо ви це вже не зробили. У разі, якщо ви вперше займаєтеся створенням штор, можна проконсультуватися у фахівців в торгових точках про найкращих варіантах тканини. Тут же можна поцікавитися і про спеціальні нитках і інструментах.

Важливо знати і розуміти техніку створення виробів. Штори, хоча і простий варіант робіт на швейній машинці, можуть виявитися складними в роботі. Про різних прийомах з пошиття можна дізнатися з матеріалів, які будуть використовуватися під час робочого процесу.

І завжди пам'ятайте, з першого разу рідко виходить дійсно те, що ви спостерігаєте на зображенні.