Дана стаття присвячена питанню, який виникає у деяких покупців. Багато майстрині купують машинки і дуже дивуються, коли дізнаються, що не кожне обладнання може впоратися з дуже важкими або, навпаки, легким матеріалами. Зупинимося детальніше на характеристиках побутових швейних машинках, які дозволяють працювати з різними тканинами.
Якщо брати за основу якість прямої строчки, слід звернути увагу не тільки на технічні особливості моделі, а й відповідально підійти до вибору нитки і голки . Нагадаємо ще раз, що вони повинні радити товщині тканини. Відрегулювати також необхідно натяг ниток. Це мінімальні необхідні дії, якими не можна нехтувати, якщо хочете отримати якісну сходинку.
Не варто згадувати про універсальні машинках радянських часів. Деякі стверджують, що вони могли шити будь-яку тканину (від джинса до шовку) однією голкою, яка ніколи і не тупілась, і не ламалася. Радянське чудо залишилося в далекому дитинстві, коли трава була зеленішою, а морозиво смачніше.
Вибираючи швейні машини, слід звернути увагу на особливості будови. Пропонуємо відзначити параметри, які потрібно враховувати починаючи роботу з різними типами тканин:
Крім перерахованих вище матеріалів багато кравчині часто працюють з трикотажем. Це досить специфічне волокно, для якого відмінно підходить оверлок і Плоскошовні машини. У них встановлено диференційний транспортер, який дозволяє робити еластичні і рівні рядки.
дізнавайся першими про розпродажі та новинки