м. Київ, вул. Хорива, 1а (станція метро "Контрактова площа")
Понеділок 9:00 - 16:00 Вівторок 9:00 - 17:00 Середа 9:00 - 17:00 Четвер 9:00 - 17:00 П'ятниця 9:00 - 17:00 Субота 9:00 - 17:00 Неділя 9:00 - 15:00

Біоматін - відмінний варіант з бавовни

Не секрет, що з якісного матеріалу можна створити не тільки одяг, але і елементи інтер'єру. Одним з них є постільна білизна, яке стало звичним для застосування багатьом людям. Якщо ви бажаєте отримати дійсно якісний результат, то можна сміливо використовувати для самостійного пошиття такий матеріал як біоматін. Його відмітними характеристиками є привабливий зовнішній вигляд і практичність.

Властивості і практичність

Матеріал біоматін відрізняється від решти різноманітності тканин наступними якостями:

 1. Багато швачки порівнюють матеріал по м'якості з сатином. Постільна білизна з цієї тканини виходить дійсно ексклюзивним, що підтверджує особлива відмітка в паспорті готової продукції.
 2. Легкість і приємні відчуття при контакті з біоматіном подібні шовку.
 3. Високий рівень міцності готової продукції порівнюється з бязевих виробами.
 4. Відмінною рисою є можливість регулювання поставляється тепла. Таким способом завантажені речі ще не пропускати холод в зимову пору, а влітку не дасть тілу перегріватися.

Практичність матеріалу пояснюється наступними якостями:

 1. Тривалий період використання і стійкість до різних процесів, які ведуть до пошкодження тканини.
 2. Простата в догляді.
 3. Стійкість до різних шкідливих середах і речовин, які ведуть до утворення плям.
 4. Доступні розцінки.
 5. Проникність повітряних потоків.
 6. Залишаючись сухим, матеріал прекрасно вбирає будь-яку рідину.
 7. Не викликає алергічних реакцій.

Що можна створити з біоматіна?

Як уже зазначалося, найбільшою популярністю користується постільна білизна з цього матеріалу. Зустріти будь-які інші вироби з біоматіна практично неможливо і доступні вони тільки під час особистої домовленості з швачкою або особливому дизайнерському рішенні.

У більшості випадків використовується конкретні забарвлення, хоча можна підібрати і дійсно незвичайні відтінки. На думку фахівців вироби з біоматіна допоможуть перетворити приміщення спальні в дійсно казкові хороми.

Багато текстилю використовується професіоналами своєї справи, а тому входять в справжні модні колекції. Серед найпопулярніших кольорів особливе місце займають природні - зелений, жовтий, синій та ін. Також на тканини нерідко створюється особливий малюнок, який відповідає бажанням і стилю життя замовника або покупця.